Ankara Antlaşması Vizesi

Sizde Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’de iş planınızı hayata geçirebilir, sermaye sıkıntısız işinizi kurabilir ve ücretsiz vizeye başvurabilirsiniz. Bunun için sizlerde İngiltere’de yapabileceğinizi düşündüğünüz bir iş fikri veya iş fırsatı araştırmak ile başlayabilirsiniz.

Türk vatandaşı olmanız yanında 18 yaşından büyük ve bir pasaport sahibi iseniz kolaylıkla bu Ankara Antlaşması Vizesi için başvuru yapabilirsiniz. Özellikle forum sitelerini okuyarak bilgi toplamaya başlayabilirsiniz ki özellikle alaturkalondra forumunu tavsiye ederim.

Daha sonra ne iş yapabilirim konusunda eğiitm, tecrübe, beceri veya yeteneklerinize uygun bir iş fikri belirleyiop pazar araştırması yaparak başlayabilirsiniz. Bu iş fikri ile ilgili örnek iş plnalarını bplans ve diğer siteler üzerinden derleyip toparlayın. Bu iş planlarından mümkün olduğunca fazlasını okuyup notlar alın. Kim nasıl iş planı hazırlamış, nelere değinmiş, nasıl anlatmış ve siz nelere değinip neleri ön plana taşıyabilirsiniz gibi.

Bunlar ardından Ankara Antlşması ki kısaca AA dersek AA iş planı hazırlamaya başlayabilirsiniz. İngilizce bilginiz yeterli ise direkt İngilizce yazabileceğiniz gibi benim gibi orta veya az ise Türkçe yazarak başlayabilirsiniz. Tüm başlıklar, içerikler, ekler vs. ayarladıktan sonra bu iş planınızı bir çevirmen vasıtası ile İngilizceye çevirin. Daha sonra eğer bütçeniz müsait ise bir freelancer çalışan ve özellikle İngilterede yerleşik  business plan writer bulup onda editlemesini ve tavsiyelerini isteyin.

En son aşamada ise tüm ek belgeleri ekleyip hazır hale getirdikten sonra visa4uk sayfasından online vize başvurusu yapın. Hadi kolay gelsin.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s